QA Automation курсы в Киеве ️ Онлайн курсы автоматизации тестирования

Більше 5 років досвіду в тестуванні програмного забезпечення. Великий досвід тестування сфер гемблинга, бетінга, реклами, CRM-рішень. Самостійна робота вкрай важлива для засвоєння знань — усе дається легко лише доти, доки слухаєш викладача. На практиці ж нерідко зустрічаються труднощі, і краще навчитися долати їх на стадії навчання.

qa automation курси

На цьому етапі інженер вже не виконує тести вручну, а пише автотести, які дозволяють прискорити і спростити перевірку якості ПЗ. Інженер автоматичного тестування поєднує навик розробки з навиком тестування, тому такий фахівець цінується вище і заробляє більше колег- “мануальщиків». Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java JUnit Selenium WebDriver Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а так само в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування. Більше двох років досвіду роботи Automation QA у розробці та у виконанні процесів тестування програмного забезпечення, аналізу результатів та забезпечення успіху проєкту на мультисервісному продукті.

Обязанности QA Automation Engineer

Тому, навіть якщо ти пропустиш заняття, усе одно не будеш відставати від групи. Курс по тестуванню програмного забезпечення QA Manual — це хороший спосіб розвитку вашої кар’єри в IT-індустрії. Основне завдання QA — це не тільки забезпечення якості, а й фокусування уваги на процесах розробки програмного забезпечення, їх поліпшення і запобігання появи дефектів і проблем. Після закінчення курсу випускники мають достатній рівень знань для працевлаштування на позицію Junior QA. На наших курсах ми вчимо студентів використовувати ресурси Java для створення автотестів.

Домашні завдання у будь-який зручний час відправляються через особистий кабінет на перевірку викладачеві. QA Automation — Python advanced Курс познайомить з рішеннями найбільш затребуваних завдань автоматизації тестування в реальних проєктах з використанням мови Python. Після закінчення курсу випускники мають необхідний рівень знань і навичок для працевлаштування на позицію Junior QA Automation. На курсі QA Automation JS ти зможеш ефективно засвоїти навички автоматизованого тестування на JavaScript.

Процес навчання

Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці. Якщо є плани затриматися тут надовго, то треба навчитися стежити за всіма трендами й новинами. Ми актуалізуємо навчальні програми відповідно до оновлень технологій, щоби студенти отримували тільки корисні знання. Кар’єрне зростання від Junior Automation QA Engineer до QA Automation QA Lead, а також можливість розвиватися далі як Test Architect, SDET, або програміста.

qa automation курси

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Поріг входу в автоматизоване тестування нижче, ніж у розробку. Викладач дає зворотній зв’язок з розбором помилок у домашньому завданні. Цей курс проводиться у форматі дистанційного навчання. Кожен сертифікат має унікальний номер, за яким потенційний роботодавець може перевірити його валідність і побачити базові показники успішності. Робота з API та WEB сервісами, та принципами розробки програмних продуктів Scrum.

Преимущества направления QA

Тести можна проходити в будь-якому порядку і навіть не за один раз. Ви можете завжди продовжити проходження з будь-якого моменту. На знак подяки за це ми даруємо знижку на будь-який курс, який ви оберете під час консультації. Ви можете прочитати відгуки наших Студентів та Випускників на нашому сайті за цим посиланням. Ще ви зможете знайти відгуки і інформацію про нас на DOU.ua або можете прописати назву нашої Школи у Google, де ви також зможете побачити відгуки про нашу Школу у Google-акаунті або на Google-картах.

  • Кожен сертифікат має унікальний номер, за яким потенційний роботодавець може перевірити його валідність і побачити базові показники успішності.
  • Навчає новачків та інженерів мануальному тестуванню.
  • Якщо ви бажаєте скористатись оплатою частинами, будь ласка, зверніться до нашого менеджера у будь-який зручний для вас спосіб.
  • Виконання домашнього завдання — це симуляція реальної роботи над проєктом, де є тільки ти і твоя задача.
  • Наші Викладачі — практикуючі фахівці в найбільших IT-компаніях міста.
  • AQA – наступний етап професійного розвитку QA інженера.

Наші курси автоматизації тестування розроблені провідними спеціалістами, які знають всі тонкощі професії. Вони склали авторську програму навчання, користуючись власним досвідом і керуючись сучасними тенденціями галузі. За допомогою наших викладачів ви навчитесь самостійно писати юніт тести, інтеграційні та системні тести, а також здійснювати рефакторинг. Вкрай важливо пам’ятати про те, що не дотримуючись вищевказаних принципів, досягти необхідного результату по завершенні курсу, швидше за все, буде неможливо. Саме тому ми не можемо заздалегідь вам гарантувати працевлаштування, але ми можемо сприяти в цьому нашим Випускникам, які навчалися найбільш ретельно.

Для кого цей курс:

Курс познайомить з рішеннями найбільш затребуваних завдань автоматизації тестування в реальних проєктах з використанням мови Python. Вимоги до комп’ютера для навчання на курсі QA Manual. Завдання підібрані так що без нормального розуміння попереднього наступне буде зробити важко, тим самим усуваються прогалини.

qa automation курси

Якщо якась тема або завдання виявилися занадто складними, ти завжди можеш звернутися по допомогу до ментора — фахівця, який відповідає на запитання студентів в позаурочний час. Це безкоштовні курси тестувальників – ми готові поділитися своїм досвідом qa automation курси на абсолютно безоплатній основі; натомість ми хочемо від вас тільки старання, старанність та відданість справі. Це курси тестувальника з працевлаштуванням – найкращі учасники курсів будуть гарантовано працевлаштовані у нашій компанії.

Онлайн курс QA Automation

Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання – не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.

AUTOMATION QA

Також ти зможеш розмістити своє резюме на партнерській платформі JunGo, яка полегшує Junior-спеціалістам пошук роботи. Окрім різних задач на уроках, онлайн курси QA Automation передбачають виконання домашніх завдань за пройденими темами. Їхнє виконання є обов’язковим, якщо ти хочеш засвоїти матеріал на високому рівні. Виконання домашнього завдання — це симуляція реальної роботи над проєктом, де є тільки ти і твоя задача.